Nazwa: Monitoring & IT

  Strona: https://monitoring-system.pl/

  Telefon: 883287742

  Adres: Tetmajera 19

  Miejscowość: Kraków

  Kod pocztowy: 31-352

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Niemal każdego dnia dochodzą słuchy o włamaniach, kradzieżach i napadach, co słysząc, wiele osób zastanawia się, co jeszcze mogliby zrobić, aby uchronić się od takich nieprzyjemności. Większość zakłada potrójne, zintegrowane zamki i drzwi antywłamaniowe, ale i one nie są skuteczne, gdyż większość złodziei to prawdziwi spece. Najlepszy byłby dobry i niedrogi alarm do domu, który w momencie, kiedy ktoś zechce naruszyć mir domostwa, głośno się odezwie i co więcej, zawiadomi gospodarza o zaistniałym fakcie. Sporo osób, decydując się na założenie takiego systemu, wchodzi we współpracę z grupami interwencyjnymi, które niemal natychmiast pojawiają się na miejscu.

Mieszkańcom Krakowa i okolicznych miejscowości takie systemy oferuje przedsiębiorstwo z linku monitoring-system.pl od lat zajmujące się sprzedażą, konfiguracją i montażem najróżniejszych systemów alarmowych. Na ogół w skład takiego zestawu wchodzą:

 • centralka alarmowa, 
 • kontaktrony,
 • czujniki, 
 • sygnalizatory.

Sercem systemu jest centralka, która przechwytuje informacje przesłane przez czujniki, przetwarza je i odpowiednio reaguje.