Nazwa: Macromedica Centrum Medyczne

    Strona: https://macromedica.pl/

    Telefon: 22 841 06 79

    Adres: Jurija Gagarina 26

    Miejscowość: Warszawa

    Kod pocztowy: 00-754

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zakres działalności Centrum Medycznego Macromedica to realizowane przez kadrę specjalistów usługi mające na celu poprawę stanu zdrowia pacjenta w każdym wieku. Przedstawione na stronie wykonawcy świadczenia są płatne. Istnieje możliwość bezproblemowego dojazdu do placówki zarówno samochodem prywatnym, jak i komunikacją miejską. Centrum przyjmuje osoby z Warszawy oraz spoza stolicy (po uprzedniej rejestracji wizyty).

Opiekę nad pacjentami sprawuje wykwalifikowana kadra (lekarzy i personelu pomocniczego), korzystających z nowoczesnego zaplecza technologicznego. Oprócz usług medycznych zapewniają też dostęp do sprawdzonych informacji dotyczących przebiegu chorób (takich jak padaczka czy cukrzyca typu 1) oraz sposobu radzenia sobie z nimi na co dzień. Porady mogą obejmować także dobór odpowiedniej dla chorego diety.

Lista specjalizacji zatrudnionych w centrum lekarzy jest zróżnicowana. Obejmuje zarówno choroby dziecięce, jak i geriatrię (opieka medyczna dotyczy również schorzeń przewlekłych).