Nazwa: Księgarnia Świętego Jacka

    Strona: https://sklep.ksj.pl/

    Telefon: +48519546101

    Adres: Wita Stwosza 11

    Miejscowość: Katowice

    Kod pocztowy: 40-042

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Święty obrazek to często wykorzystywany patent na prezent z okazji chrztu świętego czy też I Komunii Świętej. Jedną z propozycji oferowanych przez sklep na stronie internetowej sklep.ksj.pl jest pięknie wykonana ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która doskonale się sprawdzi jako dar w tak szczególnym dniu.

Proponowany asortyment to ikona w stylu greckim. Jest on wykonywany na zamówienie klienta. Udostępniony na nim wizerunek jest jednym z najczęściej wykorzystywanych obecnie i wybieranych przez odbiorców, gdyż postać Matki Bożej Nieustającej Pomocy ma szczególne znaczenie dla wielu wierzących. 

Ofiarowana jako prezent z pewnością podkreśli wyjątkowość danej chwili oraz intencje ofiarodawcy. Do każdego egzemplarza dołączany jest certyfikat autentyczności, który czyni z ikony podarek o jeszcze większym znaczeniu.

Ikonę można powiesić na ścianie lub też postawić jako istotny i sentymentalny element wśród ważnych rodzinnych pamiątek. Może być traktowana jako dowód wiary lub piękna, tematyczna pamiątka przeżywania wspólnie z najbliższą rodziną najważniejszych dla katolika sakramentów.