Nazwa: Medicalgorithmics S.A.

    Strona: https://www.medicalgorithmics.pl/

    Telefon: +48 22 825 12 49

    Adres: Al. Jerozolimskie 81

    Miejscowość: Warszawa

    Kod pocztowy: 02-001

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Po zawale serca czy też zabiegu wszczepienia stentów, by-passów lub rozrusznika serca konieczna jest rehabilitacja kardiologiczna, prowadzona pod okiem doświadczonego lekarza lub fizjoterapeuty. Taka rehabilitacja polega przede wszystkim na pobudzaniu chorego do aktywności fizycznej, np. na przenoszeniu przez niego niewielkich ciężarów, spacerowaniu lub wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń izometrycznych, czyli takich, które wiążą się z napinaniem i rozluźnianiem mięśni.

Po opuszczeniu placówki medycznej pacjenci powinni wykonywać zalecone im ćwiczenia w domu. Dobrym rozwiązaniem jest dla nich telerehabilitacja kardiologiczna, czyli rehabilitacja z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzenia medycznego, które zostało opisane pod linkiem medicalgorithmics.pl.

Podczas ćwiczeń wykonywanych przez pacjenta wyposażonego w to urządzenie nad jego bezpieczeństwem czuwa centrum monitoringu lub lekarz, który dopuszcza go do treningu. W razie wystąpienia u pacjenta arytmii lub innych niebezpiecznych objawów trening zostaje automatycznie przerwany.

Inne Firmy: